Що таке Форекс

Форекс є міжнародним ринком, торгівельну діяльність на якому можуть проводити учасники з будь-яких країн світу. Правила успішного трейдингу ідентичні у всьому світі. Головне, правильно спрогнозувати тренд та своєчасно відкрити та закрити успішну угоду. Коли позиція на позабіржовому ринку дешевшає, вона купується з тим розрахунком, що її можна буде згодом продати за більшою вартістю. Через що учасник ринку Форекс і отримує свій прибуток.

Особливості ринку Форекс

Кожна країна має свої відмінні риси трейдингу на позабіржовому ринку. В Україні Форекс має не менший успіх, ніж в інших європейських країнах. Розглянемо відмінні риси онлайн торгівлі на валютному ринку. Відразу варто зазначити, що український уряд активно вживає заходів щодо регулювання та приведення такого роду торгової діяльності у законодавче русло. Але цей процес є дуже складним та специфічним, на який можуть пройти місяці та роки. В Росії регулювання торгівлі на міжнародному валютному ринку також зараз перебуває на перехідному етапі. Все це говорить про те, що українські трейдери можуть спокійно вести свою торгову діяльність і не перейматися тим, що зі свого прибутку від Форекс їм доведеться сплачувати податки. Також це надає можливість для українських трейдерів вибирати абсолютно будь-яку брокерську компанію, а не тільки ту, яка має українську ліцензію або ліцензію від НБУ.

Компанія FreshForex має свої представництва в найбільших містах, таких як: Вінниця; Дніпропетровськ; Донецьк; Запоріжжя; Київ; Луганськ; Львів; Одеса; Полтава; Харків. Є низка агентів фінансового ринку.

Загальні висновки

Будь-яких істотних відмінностей або особливостей трейдингу на ринку Форекс в Україні не існує. Всі встановлені правила та умови практично ідентичні з тими, що використовуються в інших країнах світу. Тому, якщо трейдер є українцем, то має такі ж шанси отримати прибуток з валютного ринку, як і учасники з будь-якої іншої країни світу. Бажаємо вам успішних торгів!