ФОРЕКС КАЛЬКУЛЯТОРИ

Використання фундаментального та технічного аналізу ситуації на ринку Форекс не дає стовідсоткової гарантії успішної торгівлі. Основою стабільного прибутку є керування капіталом. Це точне планування торгової угоди, що базується на таких даних:

  • • обмеження максимального збитку за угодою, величина стоп-лосу;
  • • розмір очікуваного перебування, встановлення тейк-профіту;
  • • Вибір розміру лота.

Ці цифри важко розрахувати вручну. Може виникнути плутанина, яка веде до втрат. Форекс калькулятор приходить на допомогу трейдеру. Це елементарна програма, яка дозволяє визначити ціну товару, величину закладеної маржі, своп, спред. При розміщенні великої кількості позицій над ринком калькулятор просто незамінний. Трейдер, який торгує декількома валютними парами, особливо на невеликих таймфреймах, іноді здійснює кілька угод за хвилину. Вони часто бувають різноспрямованими, тому потребують оптимального розрахунку. Ви можете використовувати калькулятор із будь-якої країни, включаючи Україну.

ПЕРЕВАГИ ФОРЕКС КАЛЬКУЛЯТОРУ

  • 1. Відсутність математичних помилок в розрахунках. Програма включає актуальні дані по всі валютні пари.
  • 2. Розрахунок відбувається за лічені секунди. Дозволяє швидко приймати рішення за обмежений час. Згідно з дослідженнями, калькулятор заощаджує 88% часу трейдера при плануванні угоди та вході в ринкову позицію.
  • 3. Простий контроль ризиків у торгівлі. Збалансований підхід до торгівлі, використання робочої стратегії, використання калькулятора Forex дозволять вам здійснювати успішні угоди на валютній біржі.
КАЛЬКУЛЯТОР ПІПІВ
Віджет Форекс Калькулятор Піпов дасть вам значення за пункт у валюті вашого рахунку для всіх основних валютних пар. Всі значення ґрунтуються на курсах валют в реальному часі.
КАЛЬКУЛЯТОР ПРИБУТКУ
Наш віджет калькулятора прибутку розрахує прибуток або збиток ваших угод за всіма основними парами та крос-валютними парами,а також дасть вам результати в одній із восьми основних валют рахунку.
ЗВІДНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Наш віджет Калькулятор точки розвороту дозволяє отримувати точки розвороту в чотирьох різних популярних системах, заповнюючи максимум, мінімум і закриття попереднього дня.
ВІДЖЕТ КАЛЬКУЛЯТОРА ФІБОНАЧЧІ
Віджет калькулятор Фібоначчі на свій сайт дозволяє вам генерувати базові значення корекції Фібоначчі та розширення як у висхідному, так і у спадному трендах.